SİBER GÜVENLİK.

Teknoloji gün geçtikçe ilerliyor ve hayatımızda her alana etki ediyor. Sosyal dünyamızdan sağlık hizmetlerine, ulaşımdan haberleşmeye, Savunma Sanayi’den Borsaya kadar hemen yer yerde kullanılan teknolojinin elbet açık bir noktası vardır. Biz SiberLab Bilişim olarak bu açık noktaları en kısa sürede tespit ederek, minimum zafiyet maksimum güvenlik anlayışımızla koruyoruz.

NETWORK ALTYAPI KURULUMU.

ISO 270001 standartlarına ve ITIL süreçlerine uygun bir şekilde hizmet alabilir, bilgi güvenliğinizden ve aldığınız hizmetin kalitesinden emin olabilirsiniz.

BT ihtiyaçlarınız için gerekli olan uygun fiziksel altyapı şirketinizde bir denetim mekanizması kurmayı gerektirebilir. İş gücü için kaynak ayırmak yerine ihtiyacınızı SiberLab ProDATA Teknoloji’den sağlayarak mali durumunuzla ilgili bir avantaj sağlamış olursunuz.

Fiziksel altyapının sürekliliği konusunda farklı projelerde yer almış, her alanda bilgi sahibi ve teknik açıdan donanımlı uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Sektörün en yetkin ve teknik uzmanları tarafından 7/24 takibin yapıldığı ve herhangi bir problem çıkması durumunda sorun veya isteklerin 24 saat boyunca size hizmet veren Çağrı merkezimize bildirebildiği SiberLab Bilişim güvenini yaşarsınız.

SUNUCU KURULUMU.

Sunucular özellikle yoğun çalışan şirketler için hayati önem taşımaktadır. Bilginin depolanması ve saklanmasını sağlayan, ağ üzerinde paylaşıma olanak tanıyan sunucularda yaşanabilecek bir aksaklık önemli problemlere neden olabilir. Sunucu kurulum işleminin tam anlamıyla yapılması ve özellikle çoklu çalışma ortamında yaşanabilecek arızalara karşı önlemlerin alınması gerekir. İşte bu yüzden SiberLab Bilişim Uzman kadrosuyla güvenli sunucu kurulumu ve eğitimini sizlere sunuyor

YEDEKLEME VE KURTARMA.

İşletmeniz için büyük önem taşıyan verilerinizin güvenliğini oluşturan en önemli etkenlerden biri olan yedekleme ve yedekten geri yükleme işlemleri, siz değerli kullanıcılarımızın talep etmesi durumunda alanında uzman teknik destek ekibimiz tarafından uzaktan yardım uygulamaları aracılığı ile bağlantı kurularak %100 güvenli bir şekilde sıfır veri kaybı ile gerçekleştirilmektedir. NAS (Network Attach Storage) Ağa Bağlı Depolama kurulumu, RAID yapılandırılması ve SiberLab ProDATA Bulut Hesabı Kurulumu isteğinize göre yapılır.

5651 YASASI LOGLAMA.

Bu Kanunun amaç ve kapsamı; içerik sağlayıcı, yer sağlayıcı, erişim sağlayıcı ve toplu kullanım sağlayıcıların yükümlülük ve sorumlulukları ile internet ortamında işlenen belirli suçlarla içerik, yer ve erişim sağlayıcıları üzerinden mücadeleye ilişkin esas ve usulleri düzenlemektir. Yasaya uygun şekilde güvenli loglama hizmeti kurulumu ve raporlama hizmetini siz müşterilerimize sunuyoruz.

SİBER SUÇA ORTAK OLMAYIN. LOG TUTUN!

WEB SİTE KURULUMU.

Web Site şirketler için prestij, şahıslar için kişisel gelişim mekanıdır. Siz de bir web siteniz olsun istiyorsanız, güvenilir ve uzman kadromuza dilediğiniz tasarımı yaptırabilirsiniz. En ince ayrıntıya kadar dilediğiniz siteyi sizlere hazırlıyor ve sitenizi alanında bir numaraya taşıyoruz. Web site tasarımı, SEO düzenlemesi ve E-Mağaza kurulumu hizmetimizle siteniz özel, bilgileriniz güvende dursun.

YAZILIM HİZMETİ.

Uzman kadromuzla şirketlere ve şahıslara özel yazılım hizmeti sunuyor ve verilerinizi güvende tutuyoruz. Müşteri Takip ve Veri İşleme Programları, Windows, MacOS, Android ve iOS Yazılım Hizmetleri ve her türlü yazılımsal destek hizmeti SiberLab farkıyla sizlerle. İsteğinize uygun programlama ve şifreleme yöntemi ile aklınızdaki programı gerçeğe dönüştürün.

PROJE DANIŞMANLIK VE PATENT HİZMETİ.

Eğer bir fikriniz var ise ve fikrinizin çalınmaması için kimseye söyleyemiyorsanız, SiberLab Bilişim olarak sizlere özel sesli kayıt hizmeti sunuyoruz. Fikrinizi bize noter huzurunda sunarak, hem projenizi hayata geçiriyorsunuz, hem de fikrinizi uluslararası çapta korumuş oluyorsunuz. Aynı zamanda fikrinizi hayata geçirmeniz için ulusal ve uluslararası hibe programlarına da başvurarak sizlere destek sunuyoruz.

SiberLab Bilişim kısa zamanda büyük işlere imza atarak kendini ispatladı. Kurumsal otorite ve ciddi iş anlayışlarıyla firmamızı olumlu yönde etkilemiş ve siber güvenliğimizi temin etmiştir. Her sistemde açık vardır ama SiberLab 7/24 koruma mekanizması ile verilerimizi en iyi şekilde koruyor. Teşekkürler SiberLab.

Serkan Seyhan, Adenyum

SiberLab alanında uzmanlaşmış, yenilikçi ve ileri görüşlü bir ekibe sahip. TrendMicro olarak SiberLab Bilişime destek veriyor ve yaptığı büyük işlerden ötürü kendilerini tebrik ediyorum.

Mehmet Dağdevirentürk, TrendMicro

“SiberLab Bilişim oldukça başarılı bir girişimdir. SiberLab ile çalışmaktan mutluluk duyuyorum.”

Yakup Börekçioğlu, TrendMicro