Siber Güvenlik Danışmanlığı.

Teknoloji günden güne geliştikçe kötü yazılımlar da beraberinde artış göstermektedir. Siber Güvenlik Danışmanlığı hizmetimizle kurumlara Genel Zafiyet Taraması yaparak, Siber Güvenlik Yol Haritalarını çiziyor ve Risk Analizi yaparak verilerini güvende tutmalarına olanak sağlıyoruz.

Yazılım Hizmetleri.

Firmanızın iş süreçleri, yönetim anlayışı, stratejisi ve hedeflerine ulaşmak için kullandığı yollar farklı olabilir. Paket yazılımlar genelde sizin istediğiniz yeteneklerde ve istediğiniz sonuçları almak için gerekli alt yapıya sahip olmazlar. Sadece size özel yazılımlar ile iş süreçlerinizi daha verimli yönetebilir, zaman ve maddi kayıpların önüne geçebilirsiniz.

Web Tasarım Hizmetleri

Kurumsal siteler başta olmak üzere, blog, e-ticaret, sosyal medya vb. siteleri yapmaktayız. Bu hizmetlerin yanı sıra, Google Ads, Sosyal Medya Reklamı ve SEO gibi çözümlerimizle de sitenizi ön plana çıkarıyoruz.

Sunucu Çözümleri.

Veriler arttıkça onları bir arada tutmak ve gizliliğini sağlamak önemlidir. Siz de üst düzey güvenlikli sunucularımızdan faydalanarak verilerinizi güvende tutabilirsiniz.

Patent ve Proje Danışmanlığı

Faydalı model ve Marka isimlerinizi uluslararası korumaya alarak farklı kişiler tarafından kullanılmasını önleyebilirsiniz. Bu alanda sektörün önde gelen avukatları ile çalışarak kurumsal kimliğinizi en üst seviyede korumanıza yardımcı oluyoruz.

“Şirketimizin IT alanında iş ortağı olarak SiberLab Bilişim’i seçtiğimizden bugüne kadar birlikte çok yol kat ettik, SiberLab’dan aldığımız destek ve kaliteli hizmet bizi hedeflediğimiz yolda çok ilerilere taşımıştır. Bu nedenle kendilerine güveniyor ve gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.”

Nuran Ünlü, İnterPatent

“SiberLab, kendileri ile tanışana kadar var olduğunu bile bilmediğimiz riskleri bize gösterdi. Kurumsal altyapımıza ve bütçemize uygun çözüm önerilerini bize sundu. Siberlab’la yürüdüğümüz yolda kendimizi daha güvende hissediyoruz. “

Tolga Duman, İnterPatent

“Stratejik ortaklığımız sayesinde Azerbaycanda ERP ve CRM alanında çalışmalar yaptık. Vizyonu geniş ve alanında önder bir firmadır. “

Ahmet Savaş Göktürk, Login Yazılım

“Siber Güvenlik deyince akla ilk gelen firmalardan biri SiberLab Bilişim. İlk olarak Namık Kemal Üniversitesinde seminerde karşılaşmıştık. Bilgi ve birikimi yüksek uzman kadrosuyla, güvenebileceğiniz bir firmadır.”

Eray Erten, 4B Mühendislik

“Girişimci ve başarılı bir firma. Siber Güvenlik ve yazılım alanında uzman ekibiyle daima güvenebileceğiniz bir firmadır. Kesinlikle tavsiye ediyorum.”

Mehmet Dağdevirentürk, TrendMicro

Siber Güvenlik
Bizim İşimiz.