Misyon & Vizyon.

Misyonumuz

Toplumun teknoloji ve siber güvenlik ihtiyaçlarına en uygun ürün ve hizmetleri sunarak bilişim anlayışını yükseltmek.

Vizyonumuz

Müşteri beklentilerini şekillendiren ve gurur duyulan lider teknoloji şirketi olmak.

Kuruluş Tarihçemiz

Ülkemizde Siber Güvenlik alanındaki boşlukları doldurmak ve bu alanda farkındalık yaratmak adına 07.06.2017 tarihinde SiberLab Bilişim olarak harekete geçtik. Çeşitli firmalar ile çözüm ortaklığı kurarak, ücretsiz seminerler düzenledik ve bilişim alanında bilinçlendirme kampanyaları başlattık. Gün geçtikçe hizmetlerimizi müşterilerimizin istekleri doğrultusunda genişleterek, Siber Güvenlik Danışmanlığı, Yazılım Danışmanlığı, Web Tasarım, Grafik Tasarım ve Sunucu Kurulumu gibi alanlarda da hizmet vermeye başladık

Siber terimi SİBERNETİK (GÜDÜM BİLİMİ) kökeninden gelmektedir. İlk olarak 1958 yılında, canlılar ve/veya makineler arasındaki iletişim disiplinini inceleyen Sibernetik biliminin babası sayılan LOUIS COUFFIGNAL tarafından kullanılmıştır. SiberLab; Siber ve Laboratuvar kelimelerinin birleşmesinden oluşmuştur.

Logomuzun renkleri Azerbaycan bayrağındaki renklerden oluşmaktadır. Gök mavisi renk Türklüğü, kırmızı renk Uygarlığı , yeşil renk ise İslâmiyet’i temsil etmektedir. Dünyanın etrafındaki 16 Yıldız ise tarihteki 16 büyük Türk imparatorluğunu temsil etmektedir.

Markamız; SiberLab Bilişim Hizmetleri, 2018 120838 Marka numarası ve 41,42 emtiası ile Türkiye Cumhuriyeti Türk Patent ve Marka Kurumu ( TPE ) tarafından 28.12.2018 tarihinden itibaren 10 yıl süreyle tescil edilmiştir.

Neden Biz ?

Güvenlik

Verilerinizi koruyoruz

Müşterilerimizin verilerine azami dikkat gösteriyor ve koruyoruz

Yenilik

Vizyoneriz

Teknolojiyi yakından takip ediyor ve çözüm ortaklarımızla birlikte projeler geliştiriyoruz

7/24 Destek

Her zaman yanınızdayız

Müşterilerimize, hizmet sonrası 7/24 destek vererek, sorunlarını kısa sürede çözüyoruz

“Şirketimizin IT alanında iş ortağı olarak SiberLab Bilişim’i seçtiğimizden bugüne kadar birlikte çok yol kat ettik, SiberLab’dan aldığımız destek ve kaliteli hizmet bizi hedeflediğimiz yolda çok ilerilere taşımıştır. Bu nedenle kendilerine güveniyor ve gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.”

Nuran Ünlü, İnterPatent

“SiberLab, kendileri ile tanışana kadar var olduğunu bile bilmediğimiz riskleri bize gösterdi. Kurumsal altyapımıza ve bütçemize uygun çözüm önerilerini bize sundu. Siberlab’la yürüdüğümüz yolda kendimizi daha güvende hissediyoruz.“

Tolga Duman, İnterPatent
“Stratejik ortaklığımız sayesinde Azerbaycanda ERP ve CRM alanında çalışmalar yaptık. Vizyonu geniş ve alanında önder bir firmadır.“
Ahmet Savaş Göktürk, Login Yazılım

“Siber Güvenlik deyince akla ilk gelen firmalardan biri SiberLab Bilişim. İlk olarak Namık Kemal Üniversitesinde seminerde karşılaşmıştık. Bilgi ve birikimi yüksek uzman kadrosuyla, güvenebileceğiniz bir firmadır.”

Eray Erten, 4B Mühendislik

“Girişimci ve başarılı bir firma. Siber Güvenlik ve yazılım alanında uzman ekibiyle daima güvenebileceğiniz bir firmadır. Kesinlikle tavsiye ediyorum.”

Mehmet Dağdevirentürk, TrendMicro

Yönetim Ekibimiz.

Mirhasan HAJI HASANLI
Mirhasan HAJI HASANLIGirişimci

Siber Güvenlik
Bizim İşimiz.