BİZ KİMİZ.

SiberLab Bilişim olarak sistem güvenliğinizi sağlıyor ve siber saldırılara karşı erken uyarı sistemleri geliştiriyoruz. Sektörün önde gelen isimleri ile ortak çalışarak Milli ve Yerli çözümler üretmeye devam ediyoruz.

Teknoloji gün geçtikçe ilerliyor ve hayatımızda her alana etki ediyor. Sosyal dünyamızdan sağlık hizmetlerine, ulaşımdan haberleşmeye, Savunma Sanayi’den Borsaya kadar hemen yer yerde kullanılan teknolojinin elbet açık bir noktası vardır. Biz SiberLab Bilişim olarak bu açık noktaları en kısa sürede tespit ederek, minimum zafiyet maksimum güvenlik anlayışımızla koruyoruz.

Bulut depolama, sunucular tarafından ağ üzerinde sanal olarak oluşturulan havuzlarda veri depolamasıdır. Büyük çaplı veri merkezlerini işleten ve depolama için alan sunan çeşitli şirketler bulunmaktadır. Bulut depolama dosyalarınızi kaydeder ve bilgisayar bozulsa bile dosyalarınız zarar görmez.

Verileriniz %100 şifreli olarak tamamen bize ait olan kendi sunucularımızda saklanır.

Web trafiğiniz veya sunucuya çok fazla erişim sağlıyorsanız trafik bandınız veya RAM kapasiteniz yetmeye bilir. Satın aldığınız sunucuyu 7/24 izleyerek herhangi olası durumda sizi haberdar edip, ne yapılması gerektiğini bilgilerinize sunarız.